Hakkımızda

HAKKIMIZDA

MERTEN ENERJİ TESİSLERİ, Elektrik, Proje ve Taahhüt alanlarında 30 yılı aşan bilgi ve birikim ile sağladığı proje ve saha tecrübesini Mühendislik etiğine yakışan disiplini ile EGE bölgesi genelinde yüksek gerilim tesisleri işletme sorumluluğu ve danışmanlık konusunda aynı hizmet kalitesi ile profesyonel çözümler sunmayı sürdürmektedir. İZMİR’in lider mühendislik firması olarak, fark yaratan çözümlerimiz ve güçlü tecrübeli ekibimizle İzmir ve Türkiye ekonomisinin gelişmesi için çalışıyoruz.

Şirketimiz, eğitimli ve deneyimli personeli ile yaptığı çalışmalarda önce “iş güvenliği ve çevre” prensibi ile disiplinli, kontrollü ve programlı bir sistem oluşturmuştur.

Yaptığımız çalışmaların bir değer yaratması amacıyla müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır.

MERTEN ENERJİ TESİSLERİ OLARAK BAŞARIMIZ

Yeter derecede iyi, son derece ucuz malzeme kullanımı felsefemizle, daima geliştirme faaliyetlerimiz sonucu kaliteli, çözüm odaklı ve ekonomik hizmet anlayışımıza özverili ekip çalışmamıza, iş sağlığı ve güvenliği bilincimize, tecrübe ve bilgi birikimimize, çalışma azmimize, müşteri ihtiyaçlarını tam zamanlı ve eksiksiz biçimde çözüme kavuşturma hassasiyetimize bağlamaktayız.

MİSYONUMUZ

GÜVENLİK

Güvenlik, temel değerlerimizden en önemlisidir. Her iş gününde ilk önceliğimiz bu.

TAKIM ÇALIŞMASI

Takım çalışması ve destek şirketimizin merkezindedir.

DEVAMLILIK

Yaptığımız işlerin sürdürülebilirlik konusundaki taahhüdü uzun süredir devam etmektedir. İşimizin arkasındayız.

Çözümleriniz için kaliteli bir hizmet mi arıyorsunuz?